Seznam produktů značky Gerflor

Gerflor ovlivující specifické podlahové krytiny a povrchové úpravy stěn, které zajišťují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení i dopravních prostředků.

Francouzská firma Gerflor, uvedla na trh patentovanou novinku. Vinylová podlaha s textilní podložkou Gerflor texline je jednoduše geniální nápad, a to nejen díky své funkčnosti, ale má také ty nejlepší izolační vlastnosti, Navíc vyniká díky snadnosti pokládky a údržby. Jde o jeden z uživatelsky nejpřívětivějších typů podlahy.

Vinylové podlahy Gerflor jsou nejžádanější a největší výrobce a dodavatel podlahových krytin na světě.

Vinylovou podlahu  s textilní podložkou doma může položit každý – není nutné někoho volat na pomoc, zvládnete to klidně sami i za jedno odpoledne.

Jak je to možné? Především - není nutné řešit výškové nerovnosti podkladu. Technologicky zdokonalená vlákna z recyklovaných materiálů překryjí každý hrbol nebo prohlubeň. Stačí zvolit vhodnou našilapnou vrstvu. Je jedno, jestli je podkladem beton, laminát, dlažba či parkety – jednoduše rozviňte roli podlahoviny v místnosti. Lepení také není žádná věda. Podlahu na krajích fixujte oboustrannou lepicí páskou. Poté řezem odstraníte přečnívající zbytky u stěn au dveří a podlahy je hotová. V takovém stavu vám přitíží vydrží až třicet let.

Vyzkoušejte náš vylepšený podlahový návrhář

Je to tak jednoduché: vyfoťte svůj pokoj, na fotku do návrháře Gerflor a vyberte jednu z mnoha možností našich podlah a hned uvidíte výsledek!

Gerflor  vytváří, vyrábí a obchoduje s inovativními, dekorativními a trvale udržitelnými řešeními v oboru vinylových podlahových krytin a povrchových úprav. Vyvíjíme specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které zahrnují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení a dopravních prostředků. Gerflor  má několik světově uznávaných obchodních značek, jedná se například o tyto produkty:  Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, DLW®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

Vyfoťte svůj pokoj as pomocí interiérového návrháře si vygenerujete online náhled nové podlahy v barvě a dekoru, které si vyberete v tomto nástroji.

Na podlaze záleží!  Produkty  Gerflor  poskytují výjimečný komfort a vysokou úroveň technických parametrů.

Vybrat si můžete i svůj oblíbený dekor.

S pomocí interiérového návrháře si můžete vyzkoušet online náhled nové podlahy v barvě a dekoru, které si vyberete v tomhle podlahovém návrháři.

Na podlaze záleží! Produkty Gerflor poskytují výjimečný komfort a vysokou úroveň technických parametrů.

Vybrat si můžete i svůj oblíbený dekor.

Gerflor je lídrem v inovaci pro Váš domov.

Společnost Gerflor zdokonaluje podlahy s textilní podložkou od dob kdy byly na trhu uvedeny GTF podlahy v rolích. Naše výrobky kategorie obohatila trh trhmi s vinylovými krytinami. 

Řady Gerflor  TEXLINE a Gerflor  HQR.

Vinylové PVC podlahy v rolích ,,chytré a snadné řešení pokládky u Vás doma"

VÝHODY:

 • snadná instalace
 • Pokládka se obejde bez lepení a bez přípravy podkladu
 • Lze nainstalovat pomocí podlahářského nože
 • Moderní design
Méně

Podlahové krytiny Gerflor

Francouzská firma Gerflor,  uvedla na trh patentovanou novinku. Vinylová podlaha s textilní podložkou Gerflor texline je jednoduše geniální nápad, a to nejen díky své funkčnosti, ale také má nejlepší izolační vlastnosti, navíc vyniká díky snadné pokládce a údržbě. Jde o jeden z uživatelsky nejpřívětivějších typů podlahy.

Vinylové podlahy Gerflor jsou nejžádanější a největší výrobce a dodavatel podlahových krytin na světě.

Vinylovou podlahu s textilní podložkou doma může položit každý –  zvládnete to klidně sami i za jedno odpoledne.

Jak je to možné? Především - není nutné řešit výškové nerovnosti podkladuTechnologicky zdokonalená vlákna z recyklovaných materiálů překryjí každý hrbol, nebo prohlubeň. Stačí zvolit vhodnou našilapnou vrstvu. Je jedno, jestli je podkladem beton, laminát, dlažba či parkety – jednoduše rozviňte roli podlahoviny v místnosti. Lepení také není žádná vědaPodlahu na krajích fixujte oboustrannou lepicí páskouPoté řezem odstraníte přečnívající zbytky u stěn a u dveří a podlahy je hotová. V takovém stavu vám přitíží vydrží až třicet let.

Vyzkoušejte náš vylepšený  podlahový návrhář

Podlahový návrhář Gerflor

Je to tak jednoduché!

 • Vyfoťte svůj pokoj, fotku nahrajte do podlahového návrháře  Gerflor
 • vyberte dekor podlahy, který se vám líbí
 • Měňte si směr pokládky, podle libosti
 • Vyberte jednu z mnoha možností  našich podlah  a hned uvidíte výsledek!

Nabizíme i další sortiment podlahových krytin od značky Gerflor. Především se jedná o podlahové dílce lepené, tak i clickové.

Podlahy lepené v dílcích nabizíme v mnoha dekorech dřevěných tak i kamenných. Designové podlahy splňují vše i pro nejnáročnější uživatele.

Tohle vše nabízíme v lepé verzi, kde se liší hlavně v nášlané vrstvě a třídě zátěže pro danou oblast bytového i komerčního použití.

Podlahy na click systém jsou velmi hledanou kategorií jak pro podlaháře, tak pro koncové zákazníky, díky svému systému bez lepení na click systém, který je obrovskou výhodnou při pokládání podlahy. 

Další novinkou na trhu je Vinylová podlaha RIGID. Rigidní podlahy jsou odolné podlahy vhodné jak pro obytné protory, tak i pro komerční prostory s integrovanou podložkou, která se skvěle hodí do vlhkých prostorů, ale i do koupelen.

 • Gerflor Rigid 30 Lock
 • Gerflor Creation 40 Rigid Acoustic
 • Gerflor Creation 55 Rigid Acoustic

Tíche podlahy, nebo-li vinylová plovoucí podlaha Gerflor TopSilence Design je kategorií, která využívá základní vrstvu HDF desky na které je vinylová vrstva. Ze spodní části je vrstva korku, která ideálně izoluje ticho i chlad.

VÝHODY:

 • snadná instalace
 • Pokládka se obejde bez lepení a bez přípravy podkladu
 • Lze nainstalovat pomocí podlahářského nože
 • Moderní design

Gerflor  ovlivňující specifické  podlahové krytiny  a povrchové úpravy, které zajišťují veškeré požadavky v oblasti  bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení i dopravních prostředků.

Snadná instalace:

Aby vám nebo vašemu podlaháři vybrali tu nejlepší a nejjednodušší instalaci, vybrali jsme dva nejlepší zámkové systémy Použití těchto vynikajících spojů bez lepidla šetří čas.

Gerflor vyrábí a obchoduje s inovativními, dekorativními a trvale udržitelnými řešeními v oboru vinylových podlahových krytin a povrchových úprav. Vyvíjíme specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které zahrnují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení a dopravních prostředků. Gerflor   má několik světově uznávaných obchodních značek, jedná se například o tyto produkty:   Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, DLW®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

Zobrazení 1-40 z 559 položek