PU-čistící prostřek Dr. Schutz 750ml Dr. Schutz - 1

PU-čistící prostřek Dr. Schutz 750ml

PUDr
Skladem u dodavatele
Cena s DPH
229 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 229 Kč

CC - PU - čistič 750ml - ideální čisticí přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čisticí schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čisticích automatech. Profi prostředek pro podlaháře. Přípravek je antistatický.

Minimální množství objednávky produktu je 3.

 

Detaily produktu:

Objem
750 ml
Vhodnost použití
Bytové
Univerzální

Popis produktu:

CC - PU - čistič 750ml - ideální čisticí přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěremVysoká čisticí schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čisticích automatech. Profi prostředek pro podlaháře. Přípravek je antistatický.

Čištění po pokládce:

1) Hrubé nečistoty zamést nebo vysát.

2) PU-čistič zředit při silném znečištění v koncentraci 1 : 10 (1 l na 10 l vody), při slabém znečištění koncentraci patřičně upravit. Roztok nanést na podlahu a po krátké době působení plochu vydrhnout. 

3) Rozpuštěné nečistoty odsát 

4) Plochu přemýt čistou vodou až do úplné neutralizace.

Běžné denní čištění:

PU--čistič zředit v koncentraci 1 : 200 (50 ml na 10 l vody) a podlahu tímto roztokem vytřít. Pro čistící automaty může být použita koncentrace až 1 : 400 (25 ml na 10 l vody).

Složení: ≥5 – <15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, konzervační činidla (2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, GLUTARAL), parfémy (LIMONENE). Obsahuje 5-chloro-2-methyl-Hisothiazol-

3-one.

Upozornění: Choulostivé povrchy (např. dřevo, kov, nábytek) nepotřísnit čistícím roztokem. ChraŘte před mrazem. Obal vyroben z polyolefinu.

Balení 750 ml.

Čisticí prostředky Dr. Schutz jsou velmi kvalitní produkty, které jsou vhodné na elastické podlahové krytiny, laminátové podlahy, lakované, olejované či voskované dřevo a korek. Výrobce Dr. Schutz má však v nabídce i univerzální čističe, případně také pečující přípravek na kamenné podlahy. Pravidelnou údržbou podlahových krytin prostředky Dr. Schutz zajistíte krásný a dlouhodobý vzhled vašich podlahových ploch.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

blona banner sleva_resamp.png