Seznam produktů značky Dr. Schutz

Čisticí prostředky Dr. Schutz jsou velmi kvalitní produkty, které jsou vhodné na elastické podlahové krytiny, laminátové podlahy, lakované, olejované či voskované dřevo a korek. Výrobce Dr. Schutz má však v nabídce i univerzální čističe, případně také pečující přípravek na kamenné podlahy. Pravidelnou údržbou podlahových krytin prostředky Dr. Schutz zajistíte krásný a dlouhodobý vzhled vašich podlahových ploch.

Méně

Čisticí prostředky slouží k údržbě, péči a ochraně podlahových krytin. Doporučujeme dodržovat návody na údržbu jednotlivých podlahovin, které jsou dostupné na webových stránkách.

Založena roku 1955, nachází se společnost CC-Dr. Schutz GmbH již druhou generaci ve vlastnictví rodiny Schutz. Společnost se vždy profilovala jako partner obchodníků a řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě.

čistící prostředky Dr. Schutz

čistící prostředky Dr. Schutz

Ošetření nově položených nebo základně vyčištěných povrchů a oživení výrobní PU-úpravy povrchu

Společnost CC-Dr.Schutz GmbH svoje hlavní poslání také ve vývoji a vylepšování svých produktů, zvláště ve spolupráci s výrobci podlahovin a významnými výzkumnými a zkušebními ústavy. Zde je základ vysokého standardu a tomu odpovídající kvalitativní kvalita v inovaci . CC-Značkové produkty slouží k udržování hodnoty podlahovin a jsou dnes doporučeny mnohými výrobcami podlahovin doma v zahraničí.

Velmi důležité je pro CC-Dr. Schutz také ochrana životního prostředí. Základ výroby tvoří k životnímu prostředí ohleduplné suroviny. Jako první výrobce čistících a ošetřovacích produktů obdržel CC-Dr. Schut z už v roce 1996 pro tehdejší továrnu v Bad Pyrmont ekologický certifikát (Öko-Audit-Zertifikat) Evropské unie. V roce 2000 bylo dokončeno stěhování Dr.Schutz do nově vybudované továrny v Hessisch Oldendorf / Niedersachsen. Tým se společnost připravila na rychlé plnění požadavků zákazníků a trhu. V nové továrně se vedle výrobních linek nachází také výzkumná a vývojová laboratoř a také technické poradenství.

V současnosti vyrábí CC-Dr. Schutz nejenom pro německy mluvící trhy, ale pro kompletní evropský trh a také pro mnoho zemí mimo Evropu.

V roce 2001 probíhalo stěhování administrativně-správní budovy do nového sídla. V návaznosti na to byla založena také CC-Dr. Schutz-Školící akademie pro obchod a řemesla a rozběhly se specializované semináře, které nabízejí účastníkům spojení teoretické přípravy s praktickými ukázkami technologických postupů při ošetřování podlahovin.