Seznam produktů značky Chemos

Chemos Slovakia s.r.o. je perspektivní, flexibilní a velmi dynamicky se rozvíjející firma. Hlavní činností Chemosu je vývoj a výroba lepidel a podlahových systémů.

Méně

Chemos Slovakia s.r.o. je perspektivní, flexibilní a velmi dynamicky se rozvíjející firma. Hlavní činností Chemosu je vývoj a výroba lepidel a podlahových systémů. Od jejího vzniku v roce 1994 se firma úspěšně zařadila mezi přední dodavatele těchto produktů na slovenském trhu a dokonce jako jediný slovenský výrobce obstála v silné konkurenci světových lídrů. Chemos své produkty úspěšně prodává také v Maďarsku a České republice.

Samonivelační hmota je vhodná k vyrovnání podlahy. Vyrovnávání betonových, anhydritových a jiných čistých, suchých a pevných podkladů. Nivelační hmotynivelačky“ svými vlastnostmi renovují a vytvářejí velmi rovný, tvrdý a savý podklad vhodný pro všechny typy podlahových krytin.

Podlahové systémy CHEMOS pro podlaháře, parketáře, stavební firmy ale i svépomocné stavebníky. Od odborného posouzení podkladu, doporučení vhodných produktů a technologického postupu až po dodání na místo realizace.

Samonivelačná hmota Chemos Premium A5

Samonivelačná hmota

Sádrová samonivelační hmota vhodná pro vyrovnávání podkladů, zejména anhydritových, v suchých interiérech – v bytových a objektových prostorách s běžnou zatížitelností.

Penetračný náter CHEMOS

Penetračný náter CHEMOS

Vodu obsahující disperzní nátěr na bázi akrylátového kopolymeru. Akrylátový penetrační nátěr, zvláště vhodný k předběžné úpravě podkladů pro aplikaci samonivelačních vyrovnávacích podlahových hmot CHEMOS, jakož i před lepením disperzními lepidly CHEMOS.

Lepidlo na podlahy Chemos DL 250

Lepidla na podlahy

Disperzní univerzální lepidlo na podlahy - lepit s ním možné prakticky cokoli, jakákoli krytina - koberce, PVC, či linoleum. Je třeba jen zvolit správnou lepivost. Disperzní lepidlo je odolné, nicméně omyvatelné, podlaha je v případě potřeby snímatelná a netvoří se na ní vlny ani bubliny.

blona banner sleva_resamp.png