Seznam produktů značky Floor Forever

FLOOR FOREVER, berte život od podlahy. Vybíráme pro vás kvalitní dodavatele a snažíme se zajistit ten nejlepší servis. Široký sortiment nabízí světlé, tmavé, přírodní nebo bělené odstíny. Pokud si nevíte rady, využijte našeho Podlahového asistenta, který vám s výběrem rád pomůže.

Široký sortiment nabízí světlé, tmavé, přírodní nebo bělené odstíny. Pokud si nevíte rady, využijte našeho Podlahového asistenta, který vám s výběrem rád pomůže.

Floor Forever Vinyl Diamond Rigid je zárukou spolehlivosti.

Na současném trhu s podlahami stále více dominují RIGIDNÍ podlahy. Není Rigid jako Rigid. U některých podlah je nosné jádro lamely složeno z více materiálů, což nezaručuje, že podlaha bude odpovídat nárokům na odolnost a stabilitu.

Vinyl Floor Forever s puncem Original SPC Vinyl Diamond Rigid nosné jádro materiálu tvoří minerální látky jako například  kámen (SPC = Stone Polymer Composite) zaručuje extrémní odolnost a rozměrově stabilní.

Dalším zásadním prvkem je, že se nepoužívají změkčovadla, tím je materiál tužší a tvrdší

Tohle vše přispíva k extrémní odolnosti stabilitě vůči teplotním změnám. tyhle podlahy se dokonale hodí do domů, ale i do chalup a chat, které se převážně využívají sezónověkde není zaručena stejná teplota a vlhkost.

Další výhodou je je odolnost kolečkovým židlím a mikroškrábancům. Tuhle výhodu určitě ocení milovníci domacích mazlíčků.

Pokládka podlahy je jednoduchá a rychlá díky plovoucímu systému. Tuhle rigidní plovoucí podlahu je možné položit v jedné místnosti až do 225m2 plochy bez přechodové lišty.

Podlahy jsou ekologické a nebosahují ftaláty a další nežádoucí látky. Jsou antibakteriální a 100% recyklovatelné.

Méně

FLOOR FOREVER

VINYLOVÁ PODLAHA IZOLUJE A TLUMÍ HLUK. JE VELMI STABILNÍ A VHODNÁ NA PODLAHOVÉ VYTÁPENÍ. OBJEVTE JEJÍ DALŠÍ PŘEDNOSTI A VYBERTE SI DEKOR.

Vinylové podlahy poskytují optimální zátěž, takže vydrží běžné problémy jako jsou domácí mazlíčci, nebo děti. Podlah má velkou výhodu v tom, že je velmi teplý a zároveň se také hodí na podlahové vytápění. Mají zároveň snadnou údržbu. Nevyžadují žádné zvláštní ošetření. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízí nepřeberné množství barev a dekorů.

Chcete-li poradit s výběrem, přečtěte si tipy, jak správně vybrat podlahu na našem blogu. Najdete tu i přehledné srovnání výhod jednotlivých materiálů podle. Anebo věřte své požadavky našemu podlahovému asistentovi a nechte si poradit konkrétní řešení.

Proč byste měli investovat do vinylových podlah? Mají řadu výhod. Díky materiálu pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a. Tyto podlahy se snadno udržují, jsou pružné a odolné. Pokládka je levná. Za zmínku stojí i to, že jsou ekologické. Vyberte si jednoho z našich prodejců a objednejte si podlahu již dnes.

VINYL DOKONALE ZÚTULNÍ VÁŠ DOMOV. JEJÍ POVRCH TLUMÍ ZVUKY A PŘÍJEMNĚ TEPELNĚ IZOLUJE. HODÍ SE I DO MÍSTNOSTÍ S PODLAHOVÝM VYTÁPĚNÍM. NAVÍC JE VYSOCE ODOLNÁ, TAKŽE SNESE I OSTRÉ DRÁPKY VAŠICH DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ.

Podlaha je dostupná jak lepené tak i v zámkovém provedení

Vinylové podlahy se zámky, se řadí mezi tuhé podlahy nové generace. Mají tu velkou hodnotu, že nosné jádro materiálu tvoří Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID®, tedy minerální látky (vápenec, křemík a další), které výrazně zpevňuje tvrdost podlahy. Díky tomu jsou tyto podlahy ještě odolnější a tvrdší. Vinylová podlaha RIGID je díky těmto prvkům rozměrově stabilnější, takže bez problému snese extrémní zátěž a poslouží po dlouhá léta s minimálními nároky na péči a údržbu.

Kamenné a betonové vzory podlah s certifikací luxusu a unikátnosti, to jsou podlahy DESIGN STONE

Dřevěné vzory vinylových podlah jsou stále velmi preferovány. Kamenné a betonové dekory jsou novou atraktivní možností, dodají jedinečný vzhled Vaší domácnosti. Kolekce Design Stone nabízí 12 luxusních kamenných a betonových dekorů, mezi nimiž nechybí ani travertin, mramor nebo grafit. K dispozici jsou jak v lepené verzi s celkovou tloušťkou 2,5 mm, tak i Click verzi s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Navíc kolekce Design Stone Click se díky materiálu, kde jednou ze složek je složení minerál/kámen, řadí mezi tuhé vinylové podlahy. Pro ně je charakteristická extrémní tvrdost, odolnost a stabilita.

Z krásné vinylové podlahy se budete těšit i při pravidelném úklidu.

Pozvěte do svého domova vinylovou podlahu Floor Forever Vinyl.

Vinyl Floor Forever
Zobrazení 1-40 z 123 položek

blona banner sleva_resamp.png