Seznam produktů značky Wood plastic compozit

Bezúdržbová terasa je snem každého majitele domu či zahrady. Nemuset se starat o pravidelné natírání nebo olejování a jenom si užívat. To Vám umožní WPC (Wood plastic composit) profily, které na první pohled vypadají opravdu jako ze dřeva. WPC prkna jsou dokonalou imitací přírodního dřeva a díky obsahu kvalitního polymeru mají velice dlouhou životnost a odolnost. Kompozitní terasa dokáže uspokojit všechny Vaše požadavky na komfort a užitnou hodnotu v jednom celku.

Méně

Na veškeré externí plochy je důležité použití plného profilu . Nejen, že se nemusí kotvit do podkladu , ale není nutné ho spádovat , na rozdíl od profilů dutých . U plných profilů nedochází k rozdílnému rozpínání vrchní a spodní strany a následnému kroucení a praskání .

spojovací materiál - je nedílnou součástí každé terasy a plotu . U teras máme v základní nabídce vše v nerezovém provedení - spojovací klipy a vruty v nerezu A4 pro použití jak na terasách, tak palubách kolem bazénu se slanou úpravou vody. POZOR na plastové klipy, které nemají dostatečnou pevnost pro uchycení podlahových profilů a nezajistí jejich podélný pohyb - podlahové profily potom v klipech kloužou . Na druhé straně plastový klip zamezuje roztahování na šířku!! Po čase dojde k postupnému vyboulení podlahového profilu směrem nahoru a může dojít k podelným prasklinám.

Dlouhá životnost přes 25 let bez údržby, nátěrů, třísek, praskání a podobně.

Profil by měl být povrchově kartáčovaný - od začátku bude mít svou patinu po celé ploše a nebudou se Vám na terase tvořit vyšlapané cestičky.

Pozor na složení materiálu - ideální kombinace je 50-60% dřevěné moučky a zbytek 40-50% polymeru, ideálně HDPE . Pokud je ve složení větší obsah dřevěné moučky, hrozí neustálé bobtnání této směsi, které způsobí postupnou deformaci profilů a celistvosti terasových ploch.

Zobrazení 1-24 z 24 položek

blona banner sleva_resamp.png