Seznam produktů značky Canadian Design

Canadian Design Herringbone Vám přináší nádherné dekory v podobě rybí kosti. Získejte všechny vlastnosti podlah Canadian Design s ještě pevnějšími zámky. Vinylová podlaha Canadian Design Herringbone se vzorem rybí kosti je díky své nadprůměrné odolnosti výbornou alternativou k dřevěným parketám. Je funkčnější a vyniká snadnou montáží.

Podlah Canadian Design v celé Evropě.

Držíme certifikáty o zdravotní nezávadnosti ( neobsahuje škodlivé látky , ftaláty ) certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD

Certifikát na patentovaný zámkový systém 2G Valinge

Norma EN 425 – odolnost vůči kolečkovým židlím  

Třída zátěže  23/33 vhodné pro komerční prostory se zárukou na 10 let, pro bytové prostory  se zárukou 20 let.

Vhodné pro teplovodní podlahové vytápění

Kvalitní minerální jádro  1. jakosti  ( panenský materiál )

Originální a jedinečný design

Nabídka obsahuje 11 dekorů z toho jeden vzor stromečků ( rybí kost )

Kvalitní IXPE integrovaná podložka

 Jedná se o prvotřídní podlahu se skvělými vlastnostmi, dlouhou životností a snadnou pokládkou. Podlaha disponuje integrovanou podložkou o tloušťce 1 mm. Díky moderním výrobním procesům je povrch podlah Canadian Design k nerozpoznání od skutečného dřeva a dokonale zachycuje jeho strukturu. Další výhodou podlahy je její Canadian Design jádro. Jedná se o tuhé jádro, které zvyšuje celkovou kvalitu a trvanlivost podlahy a zároveŘ snižuje nároky kladené na podklad. Podlaha je 100% voděodolná, neobsahuje škodlivé látky a je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění.

Méně

Canadian Design

Jedná se o prvotřídní podlahu se skvělými vlastnostmi, dlouhou životností a snadnou pokládkou. Podlaha disponuje integrovanou podložkou o tloušťce 1 mm. Díky moderním výrobním procesům je povrch podlah Canadian Design k nerozpoznání od skutečného dřeva a dokonale zachycuje jeho strukturu. Další výhodou podlahy je její Canadian Design jádro. Jedná se o tuhé jádro, které zvyšuje celkovou kvalitu a trvanlivost podlahy a zároveŘ snižuje nároky kladené na podklad. Podlaha je 100% voděodolná, neobsahuje škodlivé látky a je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění.

Vinylová SPC RIGID podlaha Canadian Design Calgary

Canadian Design Herringbone  Vám přináší nádherné dekory v podobě rybí kosti. Získejte všechny vlastnosti podlah Canadian Design s ještě pevnějšími zámky. Vinylová podlaha Canadian Design Herringbone se vzorem rybí kosti je díky své nadprůměrné odolnosti výbornou alternativou k dřevěným parketám. Je funkčnější a vyniká snadnou montáží.

Inspirováno největším městem kanadské Alberty. Podlaha Calgary přináší unikátní design založený na živých barvách severského přírodního dřeva s přiznaným detailem tmelu. Stejně jako v případě všech ostatních dekorů dubů Canadian Design se jedná o prvotřídní podlahu se skvělými vlastnostmi, dlouhou životností a snadnou pokládkou.

Herringbone vinyl SPC RIGID podlaha s podložkou JÄGERNDORF

SPC RIGID vinylová podlaha v provedení rybí kosti je klasickým designem. Canadian Design Herringbone Vám tento vzhled rybí kosti přináší společně s výbornými vlasnostmi podlahami Canadian Design a integrovanou podložkou. Podlaha je vhodná do bytových i komerčních prostor a vyniká svými vlastnostmi. Také je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění.

Snadná instalace

Abych vám nebo vašemu podlaháři vybrali tu nejlepší a nejjednodušší instalaci, vybrali jsme dva nejlepší patentované zámkové systémy pro parketové podlahy. Dlouhá hrana desky využívá osvědčený profil Clic od Unilin a na krátkém konci zajišťuje pokládku nejnovější 2G spoj od Välinge.

CERTIFIKACE

Certifikát o zdravotní nezávadnosti ( škodlivé látky , ftaláty ) certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD  

Certifikát na patentovaný zámkový systém 2G Valinge

Zobrazení 1-9 z 9 položek