Seznam produktů značky Experto

Vinylové podlahy Experto Click v sobě ukrývá nespočet unikátních výhod atraktivních a trendových dekorech v provedení dřeva, díky kterým se tato podlaha stane perfektním podlahovým řešením pro Váš dům či komerční prostory.

V roce 2019 je uvedený na trh upgrade této podlahoviny s názvem ULTIMO. V nabídce jsou dekory jak v lepeném, tak i "clickovém" provedení. Na výběr máte dřevěné dekory i dlaždicové vzory.

Méně

Rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50

Rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 je volně položená podlaha v dílcích, která se vyznačuje praktickým velkým formátem, kvalitními zámky a integrovanou podložkou. Pro tento model je charakteristická vyšší odolnost, a to díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm.

Novinkou roku 2023 je rozšiřující řada Experto Click SPC 50 plus s unikátním, od přírodního materiálu nerozeznatelným povrchem a velkorysými formáty.

Rigidní vinylová podlaha Experto Click SPC 50 Dub Cadiz 223-2
Rigidní vinylová podlaha Experto Click SPC 50 Dub Sevilla 6179-2

Rigidní SPC podlahy do koupelny i obýváku.

Jestliže hledáte podlahu, která vydrží velkou zátěž, ale i vlhkost, je vhodné se zamyslet nad pořízením rigidní vinylové podlahy SPC. Kvalitní typy SPC podlah si totiž poradí s obojím. Mezi ně se řadí pevná i horká novinka na českém trhu vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 a rozšiřující produkt Experto Click SPC 50 plus, které představují ve své nabídce V-PODLAHY.

Experto Click SPC 50 - dekor Dub Toledo

Spojení mnoha výhod do jednoho výrobku

Původní vinylové podlahy měly drobný nešvar, a sice že u nestíněných francouzských oken docházelo k jejich smršťování a roztahování v reakci na prudké změny teplot. Tato nevýhoda je s dnešními tuhými vinylovými SPC podlahami eleminiván na minimum. Zkratkou SPC se dnes označují tuhé podlahy, které mají jádro lamel tvořené vápencovým nebo minerálním práškem, jenž je spojen kompozitem. Proto dnes dosahují tuhé vinylové SPC podlahy tvarové stability i při proměnlivých podmínkách.

Experto Click SPC 50 - dekor Dub Toledo

Tak jako ostatní pevné vinylové podlahy SPC vyniká Experto Click SPC 50 spolu s Experto Click SPC 50 plus svou vlhkou odolností. Což ji předurčuje i jako vhodnou koupelnu, kde se však používá rigidní vinylové SPC v oblasti sprchových boxů.

Díky velmi elegantnímu zpracování a módním přírodním dekorům jsou vinylové podlahy SPC vhodné do všech prostor ve vašem doměDokonce i do těch s nejvyšším provozem jako je obývací pokoj nebo kuchyněVždy záleží především na tloušťce nášlapné vrstvy. Právě u výše zmíněné kolekce je nášlapná vrstva 0,5 mm, která už zvládne drápky domácích mazlíčků, ale i zatížení od kolečkové židle.

Současné rigidní vinylové podlahy SPC siy především voděodolnost, barevnou stálost a jednoduchou údržbu. Právě kvůli tomu jsou oblíbené i jako podlahová krytina do dětského pokoje nebo vstupní halyS řadou podlahovin Experto Click získáte nádhernou podlahu na dlouhou léta.

V jednoduchosti je krása

Díky integrované podložce a systému click je pokládka podlah z této kolekce  rychlá  a  jednoduchá  . A právě to dělá pevné vinylové podlahy SPC Experto Click SPC 50 ještě přitažlivější. Navíc  vyžaduje speciální údržbu  a je vhodná do každé domácnosti.

Rigidní SPC podlahy do koupelny i obýváku.

Jestliže hledáte podlahu, která vydrží velkou zátěž, ale i vlhkost, je vhodné se zamyslet nad pořízením rigidní vinylové podlahy SPC. Kvalitní typy SPC podlah si totiž poradí s obojím. Mezi ně se řadí pevná i horká novinka na českém trhu vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 a rozšiřující produkt Experto Click SPC 50 plus.

Neustále se pro vás zdokonaluje

Nejen pořádná nášlapná vrstva zajišťuje dlouhou životnost podlahy. Je to i její minerální jádro a celková tloušťka 6 mm, která se starají o její stabilitu a rozměrnou stálost. Bonusem je pak výhoda pro podlahové vytápění.

Módní přírodní dekorace

I když se v posledních letech mění módní dekory podlah jen pozvolna, tuhé vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 na tyto drobné proměny reagují bleskovou rychlostí. Rigid vinyl SPC patří mezi nejmodernější typ podlah, který současný trh nabízí. ZároveŘ tak přinášíte váš interiér vždy ty nejoblíbenější přírodní dekory, které skvěle zakomponujete do každého prostoru.

Tato řada SPC vychází z reálných kreseb a struktur dřeva s přírodními barevnými, které díky tomu vytváří dojem takzvaného živého dekoru.

Snadná instalace

Abych vám nebo vašemu podlaháři vybrali tu nejlepší a nejjednodušší instalaci, vybrali jsme dva nejlepší patentované zámkové systémy Použití těchto vynikajících spojů bez lepidla šetří čas.

Zobrazení 1-25 z 25 položek

blona banner sleva_resamp.png