Seznam produktů značky Boen

Dřevěné podlahy BOEN , kde vládne vášeŘ, styl a řemeslo.

Již v roce 1641 se původně začalo se zpracováním a prací se dřevem na dvou malých pilách v malebné části jižního Norska.

Naše norské dědictví zkušeností a řemesla dělá naše produkty jedinečnými na mezinárodním trhu. Díky kořenům a zkušenostem, které nás vracejí o více než 370 let zpět, získáváme sílu být odvážní, inovativní a kreativní.

Podlahový návrhář

Naše produkty se prodávají ve více než 50 zemích na čtyřech kontinentech s Corporate Management se sídlem v Norsku. Kromě výrobních závodů v Litvě, Švýcarsku a Chorvatsku má BOEN prodejní kanceláře v Norsku, Německu, Litvě, Velké Británii, Hong Kongu a USA a velkou partnerskou síť po celém světě.

Pokračujeme v naší cestě k úspěchu

V posledních letech jsme zaznamenali mimořádně pozitivní vývoj a nadále se nám daří získávat zákazníky kvality našich výrobků a zvyšovat svůj podíl na trhu i na trzích se stagnující poptávkou.

Neustálými investicemi a rozvojem výroby jsme se stali jedním z největších evropských a moderních výrobců podlah z tvrdého dřeva. S naším předním výrobním závodem v Litvě i nadále podporujeme svůj podíl na celosvětovém trhu nabídky kvalitních našim partnerům.

Dřevěné podlahy BOEN jsou  opravdu pro náročné zákazníky, kteří jdou po tom nejlepším. Na kratší hraně jsou opatřeny zámkem  BOEN X-PRESS CLIC  , které poskytují pokládku.

V balení najdeme levé i pravé lamely, které přináší možnost vytvoření zajímavých podlahových vzorů.

Ke dřevěnému podlahám  BOEN patří originální podlahové lišty  ve všech dekorech.

Není to jen dřevěná podlaha! Je to největší kus nábytku v místnostech. Většinu času trávíme v kontaktu s podlahou a chůzí z místnosti do místnosti. Když si u nás koupíte dřevěnou podlahu, tak víme, že jste neudělali chybu,, koupíte kvalitu", inovaci respekt k přírodě! většinu času totiž trávíme v kontaktu s podlahou

Dřevěné podlahy BOEN doplŘují o krásu každou místnost. Podlahy BOEN patří mezi luxusní podlahy a přináší moderní eleganci v jakémkoliv domě či kanceláři. Přirozená krása dřeva se projeví i po letech. Kde podlahy stárnou, dřevo stále působí .

Filozofií dřevěných podlah BOEN je především respekt ve všech jeho významech.

Dřevěné podlahy BOEN  jsou na kratší hraně opatřeny zámkem  BOEN X-PRESS CLIC  , které poskytují pokládku.

V balení najdeme levé i pravé lamely, které přináší možnost vytvoření zajímavých podlahových vzorů.

Ke dřevěnému podlahám  BOEN patří originální podlahové lišty  ve všech dekorech.

Není to jen dřevěná podlaha! Je to největší kus nábytku v místnostech. Většinu času totiž trávíme v kontaktu s podlahou chůzí z místnosti do místnosti. Když si u nás koupíte dřevěnou kvalitu, koupíte kvalitu, inovaci respekt k přírodě! většinu času totiž trávíme v kontaktu s podlahou chůzí z místnosti do místnosti. 

Když si u nás koupíte dřevěnou kvalitu, koupíte kvalitu  k přírodě!

Dřevěné podlahy BOEN doplŘují o krásu každou místnost. Podlahy BOEN patří mezi luxusní podlahy a přináší moderní eleganci v jakémkoliv domě či kanceláři. Přirozená krása dřeva se projeví i po letech. Kde podlahy stárnou, dřevo stále působí hřejivě, je odolné a přináší pocit přirozeného komfortu.

Filozofií dřevěných podlah BOEN je především respekt ve všech jeho významech.

To nejlepší ze stromu

Většina odběratelů podlah nakupuje dřevo od stejného dodavatele,

 kde nakupuje suroviny i nábytkářský průmysl.

Nábytkářský průmysl platí vysokou cenu za získání nejlepší kvality dřeva.

 Vlastníme tři pily, které nám kompletně zpracujeme.

Tímto způsobem můžeme využít celý strom.

Proto vám poskytnout podlahy s různými třídami, které vám nabízejí větší výběr.

Odolávají měnícím se klimatickým podmínkám

Dřevěná podlaha BOEN

V sušírnách je proces sušení řízen od začátku výroby, aby nedocházelo k praskání lamel při pokládce , ke kterému může dojít po klimatických změnách, zejména v mírných oblastech. Jiní dodavatelé parket ztrácejí kontrolu nad tímto procesem, protože nakupují suroviny tam, kde proces sušení již začal, obvykle mezi 18-20% RH , před zahájením výroby. Chceme vám zajistit nejlepší kvalitu na trhu, proto máme kontrolu hned od začátku.

Velký výběr povrchových úprav a barev

Nabízíme tři povrchové úpravy . Oceněný Live Pure, ultra matný lakovaný povrch , který působí téměř bez ošetření, Live Natural olej a oblíbený Live Matt lak .

Nanášíme 6 tenkých vrstev oleje nebo laku, spíše slabších vrstev. Naše testy ukazují, že několik tenkých vrstev zvyšuje odolnost povrchu.

Snadná instalace

Abychom Vám, nebo Vašemulaháři vybrali tu nejlepší a nejlepší pokládku, vybrali jsme dva patentované zámkové systémy pro parketové podlahy. Dlouhá hrana desky využívá osvědčený profil Clic od Unilin a na krátkém konci zajišťuje pokládku nejnovější 5G spoj od Välinge . Použití těchto dvou vynikajících spojů bez lepidla šetří čas. Proč nezvolit BOEN 209 mm široké Castle Plank a položit nové parkety ještě rychleji: čím širší deska, tím rychlejší pokládka.

Méně

Vítejte v domově dřevěných podlah BOEN, kde vládne vášeŘ, styl a řemeslo.

Již v roce 1641 se původně začalo se zpracováním a prací se dřevem na dvou malých pilách v malebné části jižního Norska.

Naše norské dědictví zkušeností a řemesla dělá naše produkty jedinečnými na mezinárodním trhu. Díky kořenům a zkušenostem, které nás vracejí o více než 370 let zpět, získáváme sílu být odvážní, inovativní a kreativní. Skutečná vášeŘ pro trendy inspiruje náš vývoj produktů a udržuje nás relevantní a viditelní v rychle se měnícím světě interiéru.

Naše produkty se prodávají ve více než 50 zemích na čtyřech kontinentech s Corporate Management se sídlem v Norsku. Kromě výrobních závodů v Litvě, Švýcarsku a Chorvatsku má BOEN prodejní kanceláře v Norsku, Německu, Litvě, Velké Británii, Hong Kongu a USA a velkou partnerskou síť po celém světě.

Pokračujeme v naší cestě k úspěchu

V posledních letech jsme zaznamenali mimořádně pozitivní vývoj a nadále se nám daří získávat zákazníky kvalitou našich výrobků a zvyšovat svůj podíl na trhu i na trzích se stagnující poptávkou.

Neustálými investicemi a rozvojem výroby jsme se stali jedním z největších evropských a moderních výrobců podlah z tvrdého dřeva. S naším předním výrobním závodem v Litvě i nadále zvyšujeme svůj podíl na celosvětovém trhu nabídkou kvalitních produktů našim partnerům.

Dřevěné podlahy BOEN  jsou na kratší hraně opatřeny zámkem  BOEN X-PRESS CLIC  , které poskytují pokládku.

V balení najdeme levé i pravé lamely, které přináší možnost vytvoření zajímavých podlahových vzorů.

Ke dřevěnému podlahám  BOEN patří originální podlahové lišty  ve všech dekorech.

Není to jen dřevěná podlaha! Je to největší kus nábytku v místnostech. Většinu času totiž trávíme v kontaktu s podlahou chůzí z místnosti do místnosti. Když si u nás koupíte dřevěnou kvalitu, koupíte kvalitu, inovaci respekt k přírodě! většinu času totiž trávíme v kontaktu s podlahou chůzí z místnosti do místnosti. 

Když si u nás koupíte dřevěnou kvalitu, koupíte kvalitu, inovaci respekt k přírodě!

BOEN dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy BOEN doplŘují o krásu každou místnost. Podlahy BOEN patří mezi luxusní podlahy a přináší moderní eleganci v jakémkoliv domě či kanceláři. Přirozená krása dřeva se projeví i po letech. Kde podlahy stárnou, dřevo stále působí hřejivě, je odolné a přináší pocit přirozeného komfortu.

Filozofií dřevěných podlah BOEN je především respekt ve všech jeho významech.

To nejlepší ze stromu

Většina odběratelů podlah nakupuje dřevo od stejného dodavatele, kde nakupuje suroviny i nábytkářský průmysl.

Nábytkářský průmysl platí vysokou cenu za získání nejlepší kvality dřeva. Vlastníme tři pily, které nám kompletně zpracují. Tímto způsobem můžeme využít celý strom, a proto vám poskytnout podlahy s různými třídami, které vám nabízejí větší výběr.

Odolávají měnícím se klimatickým podmínkám

V sušírnách je proces sušení řízen od začátku výroby, aby nedocházelo k praskání lamely při pokládce, ke kterému může dojít z důsledku klimatických změn, zejména v mírných oblastech. Jiní dodavatelé parket ztrácejí kontrolu nad tímto procesem, protože nakupují suroviny tam, kde proces sušení již začal, obvykle mezi 18-20% RH, před zahájením výroby. Chceme vám zajistit nejlepší kvalitu na trhu, proto máme kontrolu hned od začátku.

Velký výběr povrchových úprav a barev

Nabízíme tři povrchové úpravyOceněný Live Pure, ultra matný lakovaný povrch, který působí téměř bez ošetření, Live Natural olej a oblíbený Live Matt lak.

Nanášíme 6 tenkých vrstev oleje nebo laku, spíše slabších vrstev. Naše testy ukazují, že několik tenkých vrstev zvyšuje odolnost povrchu.

Snadná instalace

Abychom Vám, nebo Vašemu podlaháři vybrali tu nejlepší a nejjednodušší pokládku, vybrali jsme dva nejlepší patentované zámkové systémy pro parketové podlahy. Dlouhá hrana desky využívá osvědčený profil Clic od Unilin a na krátkém konci zajišťuje pokládku nejnovější 5G spoj od VälingePoužití těchto dvou vynikajících spojů bez lepidla šetří čas. Proč nezvolit BOEN 209 mm široké Castle Plank a položit nové parkety ještě rychleji: čím širší deska, tím rychlejší pokládka.

Výroba a sušení dřeva BOEN
ECO šetříme stromy
Zobrazení 1-30 z 30 položek

blona banner sleva_resamp.png