Seznam produktů značky Mirel

Česká výrobní společnost Mirel Vratimov a.s. je producentem TEPELNÝCH IZOLACÍ z pěnového polyethylenu (PE pěny) vlastní značky MIRELON®, jedná se zejména o termoizolační trubice produktových řad PRO, POLAR, PET, STABIL, AKUSTIK a návlekových hadic. Součástí výrobní skupiny tepelných izolací jsou tradiční pásy a desky MIRELON® vyráběné až do tl. 80 mm a nabízené s širokou škálou možných laminací (AL, HDPE, LDPE, PET, samolep, atd.). Mirel Vratimov a.s. dále vyrábí PODLAHOVÉ IZOLACE vlastních značek MIRELON® a STARLON®, dilatační pásy a šnůry. Z pěnového polyethylenu (PE pěny) jsou dále vyráběny PRŮMYSLOVÉ OBALY široké škály – přířezy, ochranné profily, pěnové výplně, sáčky. Mirel Vratimov a.s. dále vyrábí POTRAVINOVÉ OBALY – průtažné potravinářské PVC fólie a polystyrenové misky, distribuovány jsou rovněž stolní řezačky a balicí stroje. Tradiční součástí výrobního programu jsou SPORTOVNÍ POTŘEBY z pěnového polyethylenu (PE pěny) – karimatky a plovací nudle.

Méně

Kročejová a tepelná izolace podlah

Česká výrobní společnost Mirel Vratimov as

je výrobcem TEPELNÝCH IZOLACÍ z pěnového polyethylenu (PE pěny) vlastní značky MIRELON®

vysoká odolnost proti zatížení * vysoká hodnota útlumu kročejového hluku * velká objemová hmotnost * nenasákavý * hygienický a ekologický nezávadný

Podložka pod vinylové podlahy STARLON podVinyl deska tl. 1,5 mm
Podložka pod vinylové podlahy STARLON podVinyl deska tl. 1,5 mm, 50 x 100 cm, 10 ks (5 m²)

Podložka pod vinylové podlahy STARLON podVinyl deska tl. 1,5 mm, 50 x 100 cm, 10 ks (5 m²)

Podložka z extrudovaného polystyrenu určená speciálně pod zámkové vinylové podlahy o tloušťce od 3,2 mm. Je vynikající kročejovou a tepelnou izolací. Pohlcuje drobné bodové nerovnosti povrchu, velkou odolností proti zatížení a vysokou hodnotou redukce kročejového hluku. Podložky STARLON vylepšují uživatelský komfort a prodlužují životnost samotné podlahy. Podložka je vhodná pro kombinaci s podlahovým topením.

Podložky pod podlahu z extrudovaného polystyrenu STARLON a desky z pěnového polyethylenu MIRELON jsou určeny pod laminátové, dřevěné a ostatní podlahové krytiny. Jsou výbornou kročejovou, ale také tepelnou izolací, pohlcují drobné nerovnosti povrchu, dále se vyznačují velkou odolností proti zatížení a vysokou hodnotou redukce kročejového hluku.

Starlon profesionál podložka pod plovoucí podlahy
Starlon profesionál podložka pod plStarlon profesionál podložka pod plovoucí podlahyovoucí podlahy
Zobrazení 1-7 z 7 položek