Páska výztužná Strait-Flex TUFF-TAPE 30 m Straitflex - 1

Páska výztužná Strait-Flex TUFF-TAPE 30 m

50727
Na skladě
Cena s DPH
719 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 719 Kč

16Vyztužení vnitřních rohů sádrokartonů, náhrada za akryl, extrémně tenká, na spojích neviditelná, voděodolná, do interiéru, tloušťka 0,41 mm, šířka 57 mm, délka 30 m, 30 m/bal.

                                     

 

Páska Tuff-Tape od americké firmy Strait-flex je izolační páska pro tmelení vnitřní rohů SDK, je vhodná jako náhrada za akryl. Po aplikaci spoj nepraská. Je extrémně tenká - 0,41 mm a díky tomu může být použita v místech, kde by jiné izolační pásky nebyly vhodné. Neviditelnost pásky na použitých spojích je velmi důležitá. Má dobrou přilnavost, překrytí pásek je velmi snadné a nenaruší vzhled interiéru. Oproti ostatním páskám vyniká lepším voděodolným povrchem a je tak vhodná pro použití v koupelnách a dalších vlhkých místnostech. Vkládá se do klasických práškových nebo namíchaných SDK tmelů.

Vyztužení vnitřních rohů sádrokartonů, náhrada za akryl, extrémně tenká, na spojích neviditelná, voděodolná, do interiéru, tloušťka 0,41 mm, šířka 57 mm, délka 30 m, 30 m/bal.

Použití

Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Barva
Bílá
Délka
30 m
Materiál
PVC, celulóza, skelná vlákna
Pevnost v tahu
25 MPa
Rozměr
57 mm x 30 m
Tloušťka
0,41 mm
Vhodné do koupelny
Ano
Vhodnost použití
Vnitřní
Voděodolnost povrchu
Ano

Suchá výstavba je moderní a jednoduché řešení pro interiéry novostaveb i rekonstrukce. Ze sádrokartonu a sádrovláknitých desek.

Straitflex je ucelená řada výztužných a těsnících pásků určených zejména pro překrytí všech spojů sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek navzájem, nebo s jinými prvky např. spáry mezi panely bytových domů, navázání zděné stěny a sádrokartonového podhledu stropu apod.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: