Montážní pěna trubičková 750 ml Den Braven - 1
 • Akční

Montážní pěna trubičková 750 ml

40140RL
Na skladě
Cena s DPH
145 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 145 Kč

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. Vhodná i pro zvukové izolace. Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako Zimní pěna s možností aplikace až do -15 °C, dále jako Studnařská pěna pro styk s pitnou vodou. Při požadavku na odolnost vůči splaškové vodě žádejte Kanalizační pěnu.

                                     

 

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámůvyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkamistropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. Vhodná i pro zvukové izolace. Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako Zimní pěna s možností aplikace až do -15 °C, dále jako Studnařská pěna pro styk s pitnou vodou. Při požadavku na odolnost vůči splaškové vodě žádejte Kanalizační pěnu.

Vlastnosti:

 • Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub;
 • Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům – beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.;
 • Tepelná izolace A+
 • Zvuková izolace 62 dB

Použití

Dostupná doprava
 • Osobní odběr Zdarma
 • Osobní odběr na prodejně: Slušovice, Školní 635

 • Doprava 90 Kč
 • 2 - 7 pracovních dní


Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Barva
Žlutá
Balení
12 ks
Vhodnost použití
Beton
Dřevo
Kámen
PVC
Polystyren
Zdivo
Vhodné do koupelny
Ano
Odolnost
Vysoká
Obal
Trubičková dóza
Objem
750 ml

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Den bráven

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Den Braven koupelna

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: