Montážní pěna trubičková 750 ml Den Braven - 1
  • Akční

Montážní pěna trubičková 750 ml

40140RL
Na skladě
Cena s DPH
165 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 165 Kč

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplŘování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. Vhodná i pro zvukové izolace. Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako Zimní pěna s možností aplikace až do -15 °C, dále jako Studnařská pěna pro styk s pitnou vodou. Při požadavku na odolnost vůči splaškové vodě žádejte Kanalizační pěnu.

 

Detaily produktu:

Balení
12 ks
Barva
Žlutá
Obal
Trubičková dóza
Objem
750 ml
Odolnost
Vysoká
Vhodné do koupelny
Ano
Vhodnost použití
Beton
Dřevo
Kámen
PVC
Polystyren
Zdivo

Popis produktu:

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámůvyplŘování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkamistropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. Vhodná i pro zvukové izolace. Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako Zimní pěna s možností aplikace až do -15 °C, dále jako Studnařská pěna pro styk s pitnou vodou. Při požadavku na odolnost vůči splaškové vodě žádejte Kanalizační pěnu.

Vlastnosti:

  • Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub;
  • Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům – beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.;
  • Tepelná izolace A+
  • Zvuková izolace 62 dB

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

blona banner sleva_resamp.png