Maxi pistolová pěna 66 nízkoexpanzní 825 ml Den Braven - 1

Maxi pistolová pěna 66 nízkoexpanzní 825 ml

40222RL
Na skladě
Cena s DPH
205 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 205 Kč

Speciálně vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií, aby splŘovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací. Vysoká výtěžnost výrobku je dosažena pomocí speciální trubičky s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.

 

Detaily produktu:

Balení
12 ks
Barva
Žlutá
Obal
Pistolová dóza
Objem
825 ml
Odolnost
Vysoká
Vhodné do koupelny
Ano
Vhodnost použití
Beton
Dřevo
Kámen
Zdivo
Vlastnosti
Nízkoexpanzní

Popis produktu:

Pro maximálně efektivní práci. Při montážích oken a dveří, akustických a tepelných izolací, či vyplŘování prostupů kabelů a trubek ve stěnách a stropech, vyjímaje montáže obložkových zárubní. K tepelné izolaci střech apod. Vhodná při vyplŘování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS. Díky inovované receptuře je výtěžnost této HI-TECH moderní pěny až 66 litrů (měřeno laboratorně) a montážník se tak nemusí zdržovat výměnou dózy. Spotřeba dóz a následný plechový odpad je také menší. Třída reakce na oheŘ F dle ČSN EN 13501-1.

Vlastnosti:

  • Výtěžnost až 66 litrů z jedné dózy
  • Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce
  • Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům – beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, PVC apod.
  • Detailní informace k výrobku, postupy, hodnoty atd. jsou uvedeny v technickém listu.

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

blona banner sleva_resamp.png