• -10 Kč
Den Braven maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml Den Braven - 1
  • Akční

Den Braven maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml

40142GD
Na skladě
Cena s DPH
195 Kč 205 Kč -10 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 173 Kč

Speciálně vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií, aby splŘovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací. Vysoká výtěžnost výrobku je dosažena pomocí speciální trubičky s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.

 

Detaily produktu:

Balení
12 ks
Barva
Žlutá
Obal
Trubičková dóza
Objem
825 ml
Odolnost
Vysoká
Vhodné do koupelny
Ano
Vhodnost použití
Beton
Dřevo
Kámen
Zdivo
Vlastnosti
Multifunkční
Nízkoexpanzní

Popis produktu:

Speciálně vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií, aby splŘovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací. Vysoká výtěžnost výrobku je dosažena pomocí speciální trubičky s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.

Pro vyplŘování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsŘování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí. Pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů, potrubních systémů a dutin. UtěsŘování průchodek a chrániček ve stěnách apod. Jednosložková polyuretanová pěna s nízkou druhotnou expanzí. Vysoká výtěžnost a malá expanze ji předurčují pro použití na místa, kde jsou vyloučeny rozpínací tlaky, např. obložkové zárubně. Pohlcuje vibrace a zvyšuje neprůzvučnost.

Vlastnosti:

  • Nízkoexpanzní, multipoziční
  • Extra vysoká výtěžnost
  • Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům – beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.
  • Detailní informace k výrobku, postupy, hodnoty atd. jsou uvedeny v technickém listu.

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

blona banner sleva_resamp.png