Thermo KLEBER Winter pistolová pěna profi 750 ml Den Braven - 1

Thermo KLEBER Winter pistolová pěna profi 750 ml

40350TH
Na skladě
Cena s DPH
150 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 150 Kč

Moderní jednosložkové polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení izolantu na zdivo. Certifikovaný výrobek, který je jedním z komponentů v zateplovacím systému ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z minerálních vláken (tzv. vaty) a při lepení soklového EPS-P nebo XPS.

                                     

 

Moderní jednosložkové polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení izolantu na zdivoCertifikovaný výrobek, který je jedním z komponentů v zateplovacím systému ETICS. Vhodné i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPSXPS a z minerálních vláken (tzv. vaty) a při lepení soklového EPS-P nebo XPS. Přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren apod. Varianta Thermo Kleber WINTERpoužití do -10 ºC.

Použití

Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Barva
Žlutá
Balení
12 ks
Vhodnost použití
Beton
Dřevo
Kámen
Zdivo
Odolnost
Vysoká
Obal
Pistolová dóza
Objem
750 ml
Mrazuvzdorné
Ano

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Den bráven

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Den Braven koupelna

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: