Egger Large 32 Aqua Dub Sherman Cognac hnědý EPL184 Egger - 1
Egger Large 32 Aqua Dub Sherman Cognac hnědý EPL184 Egger - 2
Egger Large 32 Aqua Dub Sherman Cognac hnědý EPL184 Egger - 1
Egger Large 32 Aqua Dub Sherman Cognac hnědý EPL184 Egger - 2

Egger Large 32 Aqua Dub Sherman Cognac hnědý EPL184

EPL184
Na skladě
Cena za m2 s DPH
757 Kč
Cena za balení s DPH
1 923 Kč
m2 v balení
2.54

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 1 923 Kč

Dub Sherman Cognac hnědý je přírodní dřevodekor v rustikálním koňakově hnědém odstínu. Obvodová fazeta ve tvaru V vytváří dokonalý vzhled dřevěných fošen.

Laminátová podlaha z řady Large 32  Aqua+ s odolností AC4, je odolná vůči vlhkosti, spojuje v sobě hygienu a pohodlí, hodí se tak ideálně do koupelen, vstupních prostor nebo kuchyní, a lze ji hygienicky čistit pomocí parního čističe.

                                     

Kalkulátor balení

Spočítejte si potřebné množství balení dle požadované plochy.

m2
Balení pokryje 2.54 m2, pro potřebných m2 budete potřebovat minimálně  ks balení, což pokryje celkem m2.
Rezerva na prořezy je 0 %.

 

Dub Sherman Cognac hnědý je přírodní dřevodekor v rustikálním koňakově hnědém odstínu. Obvodová fazeta ve tvaru V vytváří dokonalý vzhled dřevěných fošen.

Laminátová podlaha z řady Large 32  Aqua+ s odolností AC4, je odolná vůči vlhkosti, spojuje v sobě hygienu a pohodlí, hodí se tak ideálně do koupelen, vstupních prostor nebo kuchyní, a lze ji hygienicky čistit pomocí parního čističe. 5-ti násobně odolnější proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. Podlaha je opatřena patentovaným zámkovým spojem CLICKit. Natištěný dekor s působivými barvami, nanesený na dřevovláknitou desku s vysokou hustotou HDF swell barrier+, navrchu odolná krycí vrstva (takzvaný overlay) pro ochranu před ostrými podpadky a kolečky židlí, to je a bude úspěšný recept na laminátovou podlahu. Už asi deset let je technicky možné nanášet na dekor odpovídající strukturu povrchu. Tato technika se odborně nazývá „synchropóry“. Současné struktury Egger zobrazují pukliny, suky a řezy výrazně přirozeněji. Výrazné struktury povrchu propůjčují podlaze osobitost, a přesto se snadno čistí. Formát lamel 1292 x 246 x 8 mm zvýrazňuje velkorysé prostorové podmínky a vyniká obzvláště u venkovských dekorů.

Vzorek podlahy můžeme zapůjčit.

do hotelového pokoje.

O - OMNIPORE - elegantní přírodní dřevní pór

D - DEEPSKIN - výrazná hluboká struktura dřeva

R10 – protiskluzové vlastnosti - R10 – protiskluzové vlastnosti

Nekonečný vzhled – navazující vzhled jednotlivých lamel na krátké straně přidává podlaze na dokonalosti - Nekonečný vzhled – navazující vzhled jednotlivých lamel na krátké straně přidává podlaze na dokonalosti.

Použití

Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Balení
2,54 m2
Třída zátěže
23 - 31
Podlahové vytápění
Ano
Tloušťka
8 mm
Záruka
Bytové prostory 15 let
Komerční prostory 5 let
Vhodnost použití
Bytové
Kluznost za mokra
R10
Formát
1292 × 193 mm
Počet lamel v balení
8ks
Odolnost pro kolečkové židle
Ano
Odolnost domácích mazlíčků
Ano
Voděodolnost povrchu
Ano
Provedení
Na click
Materiál
Laminát
Odolnost proti poškrábání
Ano
Vhodné do koupelny
Ano
Konstrukce
HDF jádro
V - Spára
4V zkosené hrany
Odolnost
Střední
Hmotnost
7300 g/m2
Vhodný podklad
Rovný podklad
Struktura povrchu
Hladký
Dekor
Dub
Druh
Dřevo
Odstín
Matný
Mrazuvzdorné
Ne
Integrovaná podložka
Ne

Každý, kdo se pro  EGGER laminátovou podlahou  rozhodl se pro podlahu nejvyšší kvality, která mu bude po mnoho let přinášet radost a vytvářet příjemné prostředí v každé domácnosti!

Laminátová podlaha EGGER je vyráběna z nejlepších kvalitních materiálů a vyniká zejména tím, že vytváří v domově příjemné prostředí.

Jako výrobce laminátů působí Egger na trhu již více než 20 let a je jedním z vedoucích dodavatelů vysoce kvalitních laminátových podlah v Evropě.

Kdo zakoupil  EGGER laminátovou podlahu  se rozhodl pro podlahu nejvyšší kvality, která mu bude po mnoho let přinášet radost a vytvářet příjemné prostředí v každé domácnosti! Laminátové podlahy mají velice pěkný vzhled a jsou plně v souladu s novými podlahovými trendy. Kromě toho je náš vysoce kvalitní laminát extrémně odolný, univerzálně použitelný a  náš Aqua+ laminát je odolný proti vlhkosti!

Odvětví podlah je pro nás velmi důležité, proto používáme při výrobě laminátových podlah pouze dřevo z lesů s udržitelným hospodařením. Zakoupením podlahy EGGER Laminát si tak ve svém domově vytvoříte zdravé prostředí. Každý, kdo se pustil do rekonstrukce a má v úmyslu renovovat i podlahy, najde naši laminátové podlaze optimální a cenově efektivní řešení se snadnou instalací pomocí našich patentovaných click se zámkovými spoji.

 • Největší výhody podlah EGGER Laminá
 • t, sestavené pro vás:
 • Mimořádně odolný a vysoce kvalitní laminát
 • Vysoká kvalita pro domácnost díky na
  ší antistatické technologii
 • Aqua+ laminát je velmi vhodný pro vlhké prostředí
 • Přírodní látky zajišťující zdravé klima v interiéru domova
 • Univerzální ve všech prostorech, obytných i komerčních
 • Snadná instalace laminátové podlahy díky našim patentovaným click systémům se zámkovými spoji
 • Laminát se vzhledem dlažby, dřeva, betonu – velký výběr dekorů pro každý vkus a životní styl
 • Vhodné pro domácí mazlíčky

Nejvyšší kvalita z laminátových podlak

Laminát je z mnoha dobrých důvodů velmi oblíbeným materiálem pro podlahové krytiny. Naše laminátové podlahy vás nadchnou svou vysokou funkčností, trvanlivostí a pěkným designem.

Díky patentovaným click systémům systémům se zámkovými spoji lze pro laminát rychle nainstalovat i velké podlahové plochy . Pokládku může provést nejen profesionál, ale i domácí kutil V našich videích vám ukážeme postup při instalaci podlahy EGGER Laminát.

Mohlo by vás také zajímat