SCHÖNOX iFLOOR SET (50 m²) SCHÖNOX - 1
 • Náš tip

SCHÖNOX iFLOOR SET (50 m²)

487437
Na skladě
Cena s DPH
2 780 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 2 780 Kč

Disperzní lepidlo pro lepení vinylových dílců, nanášené válečkem.

Disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí a extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení vinylových krytin. Výhodou je nízká spotřeba, aplikace válečkem a okamžitá zatížitelnost. Lepidlo doporučujeme používat pouze na testované krytiny. Vyžádejte si seznam atestovaných doporučení.

                                     

 

Disperzní lepidlo pro lepení vinylových dílců, nanášené válečkem.

Disperzní lepidlo s vysokou počáteční lepivostí extrémní pevností spojů. Používá se pro vodorovné lepení vinylových krytin. Výhodou je nízká spotřeba, aplikace válečkem a okamžitá zatížitelnost. Lepidlo doporučujeme používat pouze na testované krytiny. Vyžádejte si seznam atestovaných doporučení.

Použití

Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Balení
50 m2
Hmotnost
6 Kg
Spotřeba
min. 80 g/m²
Trvanlivost
1 rok
Doba vyvětrání
10-15 min.
Hustota
cca 1,0 kg/l

Naše produkty Vám usnadňují práci každý den – hydroizolace, lepidla na obklady, spárovací hmoty, podlahová lepidla, penetrace, nivelační hmoty a mnoho dalších výrobků pro stavebnictví. Máme pro Vás praktická řešení i specializované služby technických poradců. Při stavbách jsme vždy na Vaší straně.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: