Čistič PUR pěny Red line 150 ml Den Braven - 1

Čistič PUR pěny Red line 150 ml

40408RL
Na skladě
Cena s DPH
121 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 121 Kč

Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnouČistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu. Dóza je vybavena rozprašovačem, ale lze ji i našroubovat na aplikační pistoli.

Upozornění: NeodstraŘuje vytvrzenou PUR pěnu!

 

Detaily produktu:

Barva
Bezbarvý
Objem
150 ml
Vlastnosti
Multifunkční
Nezanechává lepivý film
Rychle rozpouští

Popis produktu:

Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou. Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu. Dóza je vybavena rozprašovačem, ale lze ji i našroubovat na aplikační pistoli.

Upozornění: NeodstraŘuje vytvrzenou PUR pěnu!

Vlastnosti:

Rychle rozpouští;

Nezanechává lepivý film;

Multifunkční – s aplikátorem odstraŘování zbytků PUR pěny ze znečištěných materiálů;

Detailní informace k výrobku, postupy, hodnoty atd. jsou uvedeny v technickém listu.

Den Braven je podnik, ve kterém vzniká široká škála výrobků, které dokazují, že nezáleží pouze na kvalitě, ale také na značce, která je s ní spojena. Den Braven je ryze česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která vyrábí a prodává značkové výrobky, které uznává především pro svoji spolehlivost.

Přes 20 let jsme stálicí a náležíme k předním světovým producentům  tmelů, polyuretanových montážních pěn, chemických kotev,  cementových lepidel, fasádních stěn, hydroizolačních nátěrů a  penetrační kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům,  nejen nejmodernějším technologickým mechanismům  , rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

blona banner sleva_resamp.png