Chemická kotva Semfix PRO 300 VE VINYLESTER 300 ml SemFix - 1

Chemická kotva Semfix PRO 300 VE VINYLESTER 300 ml

CHK00883
Na objednávku
Cena s DPH
186 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 186 Kč

Chemická kotva PRO300 VE bez styrenu pro svorník. Je kvalitní chemická kotva (malta) na bázi vinylesterové pryskyřice. Vhodná pro bezpečné ukotvení s vysokou pevností ve vnitřních a venkovních prostorech. Pro těžké zatížení do zdiva a betonu s trhlinami i bez nich. Zaručená pevnost spoje je i při aplikaci pod vodou.

                                     

 

Chemická kotva PRO300 VE bez styrenu pro svorník. Je kvalitní chemická kotva (malta) na bázi vinylesterové pryskyřice. Vhodná pro bezpečné ukotvení s vysokou pevností ve vnitřních a venkovních prostorech. Pro těžké zatížení do zdiva a betonu s trhlinami i bez nich. Zaručená pevnost spoje je i při aplikaci pod vodou.

Certifikace: ETA1, ETA7, F240

Imperial College London, emisní těkavé

látky v místnosti A+ (velmi nízké)

Materiál: VINYLESTER bez styrenu

Použití

Standardně zboží doručujeme do 2 - 3 pracovních dnů. V případě specifického zboží a zboží na objednávku, je termín doručení upřesněn telefonicky, nebo mailem.
Vhodnost použití
Venkovní
Vnitřní
Voděodolnost povrchu
Ano
Vhodné do koupelny
Ano
Odolnost
Vysoká
Obal
Kartuše
Objem
300 ml

Společnost SEMIGRO s.r.o. je soukromá česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu s dlouholetými profesionálními zkušenostmi v obchodě a poradenském servisu, zabývající se velkoobchodním prodejem kotevní techniky, tesařského kování, spojovacího materiálu, železářského zboží a nastřelovací techniky.